Автотренажер

Симулятор водіння автомобіляХочемо представити вашій увазі автотренажер симулятор водіння автомобіля на базі DAEWOO. Даний автотренажёр допоможе новачкам нашої автошколи безпечно пройти перші навички водіння. А також вдосконалити знання правил дорожнього руху і навчитися виходити з різних аварійних ситуацій.

Чи хотіли ви коли-небудь навчиться водити автомобіль? Звичайно ж так, адже це престижно і зручно. На жаль, у багатьох людей виникає особливий страх сісти за кермо, адже це велика відповідальність, особливо на етапі, коли ви ще не професіонал. Вчені придумали рішення проблеми: симулятор водіння автомобіля.

Наш тренажер для водіння допоможе Вам осилити навички керування автомобілем без загрози собі, іншим учасникам дорожнього руху і пішоходам. Автотренажер призначений для використання в навчальних цілях і може використовуватися як тренажер в автошколах. Ми рекомендуємо заняття на цьому симуляторі водіння на перших порах курсантам, які прийшли за правами, їм буде набагато простіше зрозуміти ази керування автомобілем і основні віхи правил дорожнього руху за допомогою автотренажер. Головним плюсом тренажера водіння є безпека і швидке звикання клієнта автошколи до транспортного засобу, мінімізується рівень стресу при виїзді на реальну смугу руху. Ви навчитеся відчувати автомобіль, знайдете упевненість в собі, підтягнете свої знання в правилах дорожнього руху.

За відгуками під час випробування даного винаходу, 70% опитаних респондентів відзначали, що їм набагато легше було сісти за кермо реального автомобіля після попереднього тренування на тренажері для водіння. Результати дослідження можна вважати виключно правдивими, так як тренажер під час дослідження використовувався в автошколах, отже, через нього пройшло достатньо людей, щоб результати опитування могли вважатися статистично достовірними. Для здобуття якісних навичок потрібно мінімум близько 5 занять на симуляторі водіння автомобіля.

 

Симулятор водіння для Автошколи  Заняття на Автотренажере

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тренажер водіння дозволяє поринути в атмосферу, ніби ви в реальному часі їдете по шосе, місту або путівці, під час занять в автошколі-симуляторі з'являється якийсь ефект присутності, після чого, як правило, страх сісти за справжній кермо проходить або знижується до мінімуму.